DDA

33% kobiet i mężczyzn, którzy dorastali w rodzinach alkoholowych, mają syndrom DDA. Co to jest "syndrom DDA" i jak sobie dać z tym radę? W książkach poniżej to jest. Wybierz i spróbuj sobie pomóc.


Bunt ciała

Bunt ciała

Zacieranie krzywd doznanych w dzieciństwie nie zda się na nic.  Zapieranie się autentycznych, silnych emocji ma zawsze konsekwencje dla naszego ciała, bądź w postaci chorób, bądź destrukcyjnych uzależnień...

22.00zł Netto:20.95zł

Gdy runą mury milczenia

Gdy runą mury milczenia

Zależność małego dziecka od rodziców, jego zaufanie do nich, jego potrzeba otrzymywania i dawania miłości nie maja granic. Zdradę tej tęsknoty, wykorzystywanie zależności i zaufania dziecka, autorka potępia jako działanie przestępcze, powodowane ignorancją i niechęcią do zmiany. Nadzieja dla dorosłych, którzy cierpią z powodu wypartych urazów dziecińs..

22.00zł Netto:20.95zł

Poprawka z matury

Poprawka z matury

  Problemy Dorosłych Dzieci Alkoholików.  Co to jest Syndrom DDA i jak sobie z tym radzić..

24.00zł Netto:22.86zł

Terapia dla DDA oczami Grupy Wsparcia

Terapia dla DDA oczami Grupy Wsparcia

Pierwsza w Polsce książka napisana przez uczestników terapii grupowej dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Wraz z tą książką pięć kobiet zaprasza Cię do swojego świata: świata dorosłego dziecka alkoholika. Choć jest to świat, w którym dominują niszczące emocje, książka pokaże Ci, że nie jesteś w nim sama, a kobiety przez swoje historie mogą być dla Ciebie i..

37.80zł Netto:36.00zł

Zniewolone dzieciństwo

Zniewolone dzieciństwo

Autorka demaskuje mechanizm przemocy obecny w metodach wychowawczych stosowanych wobec naszych rodziców i dziadków ( tzw. czarna pedagogika), który również dziś nie budzi wątpliwości w wielu krajach świata. Autorka kreśli sugestywny obraz zniszczeń, jakich dokonuje w człowieku przemoc w dzieciństwie...

34.65zł Netto:33.00zł

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)