Rozwój osobisty

Antyporadnik

Antyporadnik

Jak stracić męża, żonę i inne ważne osoby.Autorka w "Antyporadniku" jest przewrotna aż do bólu, bo niektóre jej obserwacje i uwagi autentycznie bolą. Albo irytują i prowokują. Nie chodzi tu jednak o pusta prowokację. Bo ten dowcipnie i z przekorą napisany "poradnik" prowadzi wprost ku refleksji nad życiem, relacjami i wartościami. Refleksji bardzo budującej..

22.00zł Netto:20.95zł

Dar terapii

Dar terapii

Dar Terapii. List otwarty do nowego pokolenia terapeutów i ich pacjentów to niezwykły przewodnik po udanej psychoterapii. Yalom dzieli się w nim swoim nowatorskim podejściem do spotkań z pacjentami, a także wiedzą, jaka z tych spotkań wyniósł. Odwołując się do konkretnych przypadków, udziela szereg rad i wskazówek pomocnych w pracy terap..

36.19zł Netto:34.47zł

Droga do siebie. O poczuciu wartości

Droga do siebie. O poczuciu wartości

Autorka podpowiada, jak budować poczucie wartości i tak je umocnić, by już nigdy nikomu nie pozwoliła go sobie odebrać. W tej wędrówce stawia konkretne drogowskazy: - Życie to droga. Znajdujesz się w miejscu, do którego doszłaś - Nie zatrzymuj się, zmierzaj tam, dokąd pragniesz dojść - Nie wszystko musi ci się udać. Niewykonalne cele zmieniaj na wykona..

31.50zł Netto:30.00zł

Po prostu wreszcie żyć

Po prostu wreszcie żyć

Proponowana droga złożona z 12 Kroków pomaga odnaleźć spokój ducha, jest adresowana do osób dotkniętych uzależnieniem lub współuzależnieniem, ale także do borykających się z różnego rodzaju trudnościami natury psychicznej i duchowej ( depresje, nerwice,kryzysy, konflikty wewnętrzne czy zewnętrzne ). Niezależnie od rodzaju problemów życi..

60.00zł Netto:57.14zł

Szept Boga - przesłanie na każdy dzień

Szept Boga - przesłanie na każdy dzień

Od wielu, wielu lat osoby oddające się kontemplacji i rozmyślaniu znajdują inspirację i oparcie w tych prostych, lecz wzniosłych tekstach zawierających w sobie przekaz dotyczący wiary, spełnienia w życiu, spokoju. Dziennik ten przedstawia natchnione i zarazem praktyczne przesłania dla każdego, zachęcające do wewnętrznej podróży w poszukiwaniu kontaktu ze swoją prawdziwa ..

49.00zł Netto:46.67zł

Tak, ale

Tak, ale

  Medytacje codzienne. Zbór codziennych rozważań dostarczających raczej solidnej strawy do przeżucia niż ciepłego mleka dającego dobre samopoczucie. A przeżuwanie (czytaj: rozmyślanie) jest właśnie wspaniałą rzeczą..

44.00zł Netto:41.90zł

Wreszcie żyć - 12 Kroków ku pełni życia

Wreszcie żyć - 12 Kroków ku pełni życia

W grupach realizujących program "12 Kroków" mogą znaleźć schronienie i pomoc ludzie z różnymi problemami i nałogami.  Książka skierowana jest także do ludzi, którzy w wyniku sytuacji życiowej i swego sposobu zachowania przeżywają osamotnienie. Ważne w programie "12 Kroków" jest to, że można rozpocząć coś nowego, krok po kroku..

74.00zł Netto:70.48zł

Pokazuje 1 do 7 z 7 (1 Stron)