Współuzależnienie

Po latach życia obok osoby uzależnionej masz tyle dysfunkcji, że wymaga to "leczenia". Na stronach tych książek znajdziesz rozwiązania i pomoc. Skorzystaj póki jest co ratować w związku.


...we wszystkich naszych sprawach

...we wszystkich naszych sprawach

Ta książka to zbiór doświadczeń wielu ludzi, którzy używali niezawodnych narzędzi Programu Al-Anon do pokonywania stawianych przez życie trudności. Program Al-Anon pomógł im zrozumieć, że nie ma trudności tak wielkich, żeby nie dało się ich pokonać. ani nieszczęść tak ogromnych, by nie można było się z nich podnieść...

35.70zł Netto:34.00zł

Alkoholik - Instrukcja obsługi

Alkoholik - Instrukcja obsługi

Zycie z alkoholikiem boli. Ta książka ma sprawić, by bolało mniej. Nie jest grzechem kochać alkoholika - grzechem jest kochać go głupio i podtrzymywać jego uzależnienie. "Alkoholik" to książka dla współuzależnionych kobiet. Daje przykłady rozwiązań, pokazuje jak wybrnąć z trudnych sytuacji, ale w żadnym przypadku nie mówi, że będzie łatwo. Łatwo ni..

37.00zł Netto:35.24zł

Jedwabna pajęczyna - Dziennik współuzależnionej

Jedwabna pajęczyna - Dziennik współuzależnionej

  Zapiski żony alkoholika obrazujące proces współuzależnienia od choroby alkoholowej osoby bliskiej. Bohaterka książki, od prób usprawiedliwienia męża, przez lęk o jego zdrowie i próby nakłonienia go do podjęcia leczenia oraz walkę o byt rodziny dochodzi do świadomości, że sama, choć niepijąca, także jest ofiarą choroby alkoholowej i podejmuje terap..

26.00zł Netto:24.76zł

Koniec współuzależnienia

Koniec współuzależnienia

  Nie jest to książka o tym, jak pomóc bliskiej Ci osobie uzależnionej od alkoholu ( narkotyków, hazardu, jedzenia, pracy, seksu itp.). Ta książka traktuje o Twoim najważniejszym obowiązku, a mianowicie o zajęciu się swoją własną osobą. Co masz robić aby zacząć czuć się lepiej, jak uniknąć bólu i uzyskać kontrolę nad swoim życiem...

35.00zł Netto:33.33zł

Taniec z gronostajem

Taniec z gronostajem

Książka dla osób żyjących z alkoholikiem. Jeżeli nie zaczniesz się sama ratować, zobacz jak będziesz wyglądać za parę lat..

20.00zł Netto:19.05zł

Trzeźwieć razem

Trzeźwieć razem

  Odbudowanie dobrego porozumienia i dobrych kontaktów pomiędzy trzeźwiejącymi partnerami wymaga czasu i wysiłku obydwojga. Trzeźwiejące pary staja przed zadaniem zbudowania nowego związku ze starym partnerem..

18.00zł Netto:17.14zł

Wspólna droga do wolności

Wspólna droga do wolności

Poradnik dla alkoholików i ich bliskich. Czy alkohol jest problemem w Twojej rodzinie? Jeśli niepokoisz się, że alkohol odgrywa zbyt dużą rolę w życiu Twoim lub bliskiej Ci osoby - ta książka będzie nieocenioną pomocą. Napisał ją ksiądz, który od prawie 10 lat jest duszpasterzem Licheńskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym. Jest ona zatem owocem w..

25.00zł Netto:23.81zł

Współuzależnienie

Współuzależnienie

Książka dla tych, którzy cierpią poprzez uzależnienie bliskich.  Książka daje nadzieję lepszego, szczęśliwszego i spełnionego życia...

24.00zł Netto:22.86zł

Zmianę zacznę od siebie

Zmianę zacznę od siebie

  Jeśli Twój bliski nadużywa alkoholu, ta książka jest dla Ciebie. "Wiele lat temu zrozumiałam, że zmienić mogę tylko siebie. Dzisiaj mogę powiedzieć, że wygrałam życie stawiając na własny rozwój"..

24.00zł Netto:22.86zł

Pokazuje 1 do 9 z 9 (1 Stron)